AKTUALNOŚCI

OGŁOSZENIE

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie ogłasza, iż z dniem 3 marca 2014r. rozpoczyna się rekrutacja na rok szkolny 2014/2015. W związku ze zmianą ustawy o systemie oświaty, opublikowanej w Dzienniku Ustaw z dnia 03.01.2014r. zmieniły się zasady postępowania rekrutacyjnego do przedszkola. Zmiany dotyczą zarówno etapów rekrutacji jak i kryteriów.

Do Gminnego Przedszkola w Zbuczynie przyjmowani będą w pierwszej kolejności kandydaci zamieszkali na terenie gminy Zbuczyn. O przyjęcie do przedszkola mogą ubiegać się dzieci w wieku 3 -5 lat. Aby ubiegać się o przyjęcie dziecka do przedszkola należy wypełnić wniosek oraz dołączyć dokumenty i oświadczenia wymienione we wniosku.

Stosowne załączniki będzie można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy Zbuczyn www.zbuczyn.pl , jak i w siedzibie placówki .

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w sekretariacie przedszkola od 03.03.2014r. od godziny 14.00 do 31.03.2014r. - godziny 17.00

Pobierz Kartę zgłoszena dziecka do przedszkola

Pobierz oświadczenie spełnienia kryteriów obowiązujących w rekrutacji

Pobierz oświadczenie o samotnym wychowywaniu kandydata

Pobierz oświadczenie o wielodzietności


ZWERYFIKOWANA LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE NA ROK SZKOLNY 2013 / 2014 (LISTA REZERWOWA)

1. Górka Aniela – Zbuczyn
2. Ługowski Bartosz – Zbuczyn
3. Hapunowicz Aleksandra - Krzesk
4. Świderska Maria – Zdany
5. Ługowski Bartosz - Bzów
6. Krasuski Wojciech- Chromna
7. Marcinkiewicz Emilian - Zbuczyn
8. Biardzka Urszula – Rówce
9. Jurzyk Jakub – Jasionka
10. Stępień Paulina - Czuryły
11. Krasuski Adam - Jasionka
12. Tchórzewski Kamil - Zbuczyn
13. Mamcarz Wiktoria – Stary Krzesk
14. Celiński-Janowicz Jakub – Dziewule
15. Karwowski Tomasz – Zbuczyn
16. Mazurek Maria Katarzyna – Karcze
17. Kowieski Bartosz – Bzów
18. Wróbel Oskar – Grodzisk
19. Pawluk Eryk - Zbuczyn
20. Celiński - Sulejczyk Aleksander – Zbuczyn
21. Jasiński Aleksander - Jasionka
22. Kędzierski Michał – Zbuczyn
23. Zielonka Lena - Krzesk Stary
24. Borkowska Zuzanna - Pogonów
25. Skup Filip - Zbuczyn

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informujemy, iż uroczyste zakończenie przedszkola dzieci 5 – letnich odbędzie się 27.06.2013r. (czwartek) o godz. 13:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury.
OGŁOSZENIE

W dniu 11.06.2013r. (wtorek) z okazji Dnia Dziecka przedszkole organizuje wyjazd do sali zabaw „Młynek”.
Wyjeżdżamy o godz.8:30, dlatego bardzo prosimy o przyprowadzenie dzieci do godz. 8:00.
Koszt wejścia 8,- zł pokrywają rodzice, natomiast przejazd refundowany jest z funduszy Rady Rodziców.
OGŁOSZENIE

W DNIU 28.05.2013r.(wtorek) W NASZYM PRZEDSZKOLU OBCHODZONY BĘDZIE DZIEŃ MATKI.
CZĘŚĆ ARTYSTYCZTNA Z TEJ OKAZJI ODBĘDZIE SIĘ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY.

W GRUPIE 3-LATKÓW O GODZ.10:00
W GRUPIE 4-LATKÓW (D. Trojanowska, M. Pogonowska) O GODZ.10:40
W GRUPIE 4-LATKÓW (A. Nowosielska, M. Sprzączak) O GODZ.12:15
W GRUPIE 4-5-LATKÓW O GODZ.13:50
W GRUPIE 5-LATKÓW O GODZ.13:00

PRZEDSZKOLAKI SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ SWOJE MAMY!
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE NA ROK SZKOLNY 2013 / 2014

1. Antosiewicz Julita – Tchórzew
2. Baszkiewicz Maria – Zbuczyn
3. Biaduń Amelia – Zbuczyn
4. Biaduń Szymon Jan – Zbuczyn
5. Biardzki Marcin Krzysztof – Rówce
6. Boras Aleksandra – Czuryły
7. Boras Jakub – Czuryły
8. Borkowska Katarzyna – Tęczki
9. Borkowska Zuzanna – Rówce
10. Borkowski Wojciech Jan – Tcórzew-Plewki
11. Buda Zuzanna – Zbuczyn
12. Celiński Maciej – Płudy
13. Chojecka Julia – Bzów
14. Chromińska Julia – Tchórzew
15. Chromińska Maria – Tchórzew
16. Chromiński Mikołaj – Tchórzew
17. Chromiński Wiktor – Tchórzew-Plewki
18. Cisak Alan – Krzesk Królowa-Niwa
19. Czapla Patrycja – Czuryły
20. Ćmil Michał – Zbuczyn
21. Dybowski Bartłomiej – Lucynów
22. Dziewulski Adam Miłosz – Zbuczyn
23. Dziewulski Jan – Zbuczyn
24. Furman Jakub – Pogonów
25. Gałachowska Dominika – Tchórzew
26. Gałachowski Bartosz – Tchórzew
27. Gawinkowska Lena – Grodzisk
28. Goławska Aleksandra – Pogonów
29. Goławski Bartosz – Pogonów
30. Goławski Patryk – Łęcznowola
31. Grodzicka Lena – Dziewule
32. Ipochorski Mateusz – Zbuczyn
33. Izdebski Jan – Chromna
34. Izdebski Szymon Mikołaj – Zbuczyn
35. Jakimiak Natalia – Zbuczyn
36. Jasińska Julia – Grodzisk
37. Jasiński Bartosz – Jasionka
38. Jasiński Kacper – Grodzisk
39. Jasiński Przemysław – Zbuczyn
40. Jastrzębska Jowita – Zbuczyn
41. Jurzyk Mateusz – Łęcznowola
42. Kaliszuk Maja – Wólka Kamienna
43. Kaliszuk Zuzanna – Zbuczyn
44. Karczewska Oliwia – Dziewule
45. Kędzierska Maria – Zbuczyn
46. Kędzierski Tomasz – Zbuczyn
47. Kondraciuk Małgorzata – Dziewule
48. Konieczna Magdalena – Rzążew
49. Korolewicz Oliwia – Zbuczyn
50. Koryciński Michał – Zbuczyn
51. Koszara Kuba – Zbuczyn
52. Kowieska Matylda Zuzanna – Zbuczyn
53. Kozak Klaudia – Wielgorz
54. Kozak Oskar Krzysztof – Zbuczyn
55. Kozak Tomasz – Wielgorz
56. Król Radosław – Wielgorz
57. Krypa Magdalena – Tchórzew
58. Kubak Hanna – Zbuczyn
59. Kubak Miłosz – Zbuczyn
60. Kulesza Bartosz – Dziewule
61. Lewicka Julia – Zbuczyn
62. Ławecki Aleksander – Zbuczyn
63. Ługowska Alicja – Chromna
64. Ługowska Magda – Zbuczyn
65. Ługowska Oliwia – Zbuczyn
66. Ługowski Dawid – Zbuczyn
67. Ługowski Patryk – Zbuczyn
68. Ługowski Wiktor – Krzesk Stary
69. Ługowski Wojciech – Zbuczyn
70. Majewska Maja – Zbuczyn
71. Mamcarz Katarzyna – Krzesk Majątek
72. Marcinkiewicz Adrianna – Zbuczyn
73. Marczak Adam – Grodzisk
74. Marczak Maja – Zbuczyn
75. Markiewicz Maciej – Zbuczyn
76. Matysiewicz Olga – Zbuczyn
77. Mazur Miłosz – Karcze
78. Mądra Julia – Rówce
79. Michaluk Olga Marta – Zbuczyn
80. Michałowska Alicja – Zbuczyn
81. Michałowski Adam – Zbuczyn
82. Młynarz Jakub – Łęcznowola
83. Moskwiak Dominika – Zbuczyn
84. Mroczek Patryk – Zbuczyn
85. Myrcha Piotr – Zbnuczyn
86. Nasiłowski Łukasz – Zbuczyn
87. Olszewski Aleksander – Zbuczyn
88. Orzełowska Anna – Chromna
89. Ostapowicz Marcelina – Krzesk Królowa-Niwa
90. Pietrych Filip – Łęcznowola
91. Pietrych Wojciech – Łęcznowola
92. Piskorek Weronika – Chromna
93. Pogonowski Mikołaj – Pogonów
94. Prochenka Alicja – Dziewule
95. Prochenka Szymon – Dziewule
96. Prokopiak Kacper – Krzesk Królowa-Niwa
97. Prokurat Andrzej Jakub – Zbuczyn
98. Radzikowska Lena – Zbuczyn
99. Radzikowski Jakub – Zbuczyn
100. Rzążewski Filip – Grochówka
101. Rzążewski Kacper – Zbuczyn
102. Samoćko Bartosz – Łęcznowola
103. Samoćko Emilia – Łęcznowola
104. Sieczkiewicz Mariola Maria – Zbuczyn
105. Skup Dawid – Krzymosze
106. Słonecz Michał – Zbuczyn
107. Solnica Damian – Dziewule
108. Sprzączak Beata – Wólka Kamienna
109. Stańczuk Wiktor – Tarcze
110. Szmulik Maria – Dziewule
111. Szymański Wiktor – Czuryły
112. Trojanowska Nikola – Zbuczyn
113. Wielgórska Milena – Tchórzew
114. Wielgórski Łukasz – Tchórzew-Plewki
115. Wielogórski Mikołaj Andrzej – Zbuczyn
116. Wierzejski Krzysztof – Krzesk Królowa-Niwa
117. Wiśniewska Julia – Krzesk Stary
118. Wróbel Oliwia – Grodzisk
119. Wysokińska Aleksandra - Dziewule
120. Wysokińska Eliza – Dziewule
121. Wysokińska Laura – Dziewule
122. Wysokiński Filip – Zbuczyn
123. Wysokiński Przemysław – Tęczki
124. Zadrożny Antoni – Zbuczyn
125. Zdanowska Julia – Zdany
126. Zdanowski Damian - Łęcznowola

LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE NA ROK SZKOLNY 2013 / 2014 (LISTA REZERWOWA)

1. Górka Aniela – Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
2. Ługowski Bartosz – Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
3. Karwowski Tomasz – Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
4. Jurzyk Jakub – Jasionka - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
5. Świderska Maria – Zdany - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
6. Biardzka Urszula – Rówce - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
7. Mamcarz Wiktoria – Stary Krzesk - karta wpłynęła po terminie naboru
8. Celiński-Janowicz Jakub – Dziewule - karta wpłynęła po terminie naboru
9. Celiński - Sulejczyk Aleksander – Zbuczyn - niesamodzielność
10. Ługowski Bartosz - Bzów - zbyt krótki deklarowany czas pobytu dziecka w przedszkolu
11. Kowieski Bartosz – Bzów - zbyt krótki deklarowany czas pobytu dziecka w przedszkolu

Dzieci nieprzyjęte ze względu na kryterium wiekowe:
12. Stępień Paulina - Czuryły - 2 lata i 9 m-cy
13. Wróbel Oskar - Grodzisk - 2 lata i 9 m-cy
14. Jasiński Aleksander - Jasionka - 2 lata i 9 m-cy
15. Krasuski Wojciech- Chromna - 2 lata i 9 m-cy
16. Krasuski Adam - Jasionka - 2 lata i 8 m-cy
17. Marcinkiewicz Emilian - Zbuczyn - 2 lata i 8 m-cy
18. Hapunowicz Aleksandra - Siedlce - 2 lata i 7 m-cy
19. Tchórzewski Kamil - Zbuczyn - 2 lata i 6 m-cy
20. Kędzierski Michał – Zbuczyn - 2 lata i 4 m-ce
21. Zielonka Lena - Krzesk Stary - 2 lata i 4 m-ce
22. Borkowska Zuzanna - Pogonów - 2 lata i 2 m-ce
23. Skup Filip - Zbuczyn - 2 lata i 2 m-ce
24. Mazurek Maria Katarzyna – Karcze - 2 lata 1 m-c

* od decyzji Komisji rodzicom przysługuje prawo odwołania do organu prowadzącego Przedszkole w terminie 7 dni
DRODZY RODZICE!

W dniu 08.03.2013r. (piątek) przedszkole będzie czynne do godz. 15:00. Prosimy o punktualny odbiór dzieci. Za utrudnienia przepraszamy.

Wychowawcy

OGŁOSZENIE

Zapraszamy rodziców dzieci uczęszczających do grupy 3 – latków na zajęcia otwarte, które odbędą się w dniu 13.03.2013r. (środa) o godz. 10:30.

Wychowawcy

OGŁOSZENIE

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie ogłasza nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2013 / 2014 w dniach:
od 01.03.2013r. do 31.03.2013r.

„Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola” wypełniają rodzice dzieci rozpoczynających po raz pierwszy edukację przedszkolną, natomiast rodzice dzieci obecnie uczęszczających do przedszkola wypełniają „Deklarację zgłoszenia kontynuacji edukacji przedszkolnej dziecka”.

Formularze można odebrać w siedzibie przedszkola przy ul. Jana Pawła II 1 lub pobrać ze strony internetowej.

Pobierz Kartę zgłoszena dziecka do przedszkola

Pobierz Deklarację zgłoszenia kontynuacji edukacji przedszkolnej dziecka
OGŁOSZENIE


INFORMACJA

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie informuje, iż spotkania zespołów powołanych dla dzieci objętych pomocą psychologiczno – pedagogiczną odbędą się 06.02.2013r. (środa) od godz. 11:00.
INFORMACJA

Informujemy, iż w dniu 25.01.2013r. (piątek) w godzinach porannych w naszym przedszkolu będzie fotograf.
Istnieje możliwość wyboru zdjęcia spośród proponowanych opcji zamieszczonych na plakacie na tablicy ogłoszeń. Prosimy o zgłaszanie się do wychowawców.
BAL KARNAWAŁOWY


DZIEŃ BABCI I DZIADKA


PODZIĘKOWANIE


BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

Biuletyn Informacji Publicznej Gminnego Przedszkola w Zbuczynie

ARTYKUŁ "CZY MĘŻCZYŹNI W PRZEDSZKOLU TRACĄ TWARZ MACHO?"

Zachęcamy do przeczytania artykułu p. Małgorzaty Sprzączak - nauczyciela Gminnego Przedszkola w Zbuczynie pt "Czy mężczyźni w przedszkolu tracą twarz macho?"

Pobierz artykuł "Czy mężczyźni w przedszkolu tracą twarz macho?"
PROJEKT MALI BADACZE

Pobierz Ankietę zgłoszeniową do projektu Mali Badacze
PODZIĘKOWANIE

Przychód uzyskany z imprezy to: 4622zł
Pozyskaną kwotę planujemy przeznaczyć na zakup tablicy interaktywnej.

ZAPROSZENIE NA PIKNIK RODZINNY


LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE NA ROK SZKOLNY 2012 / 2013

1. Antosiewicz Julita - Tchórzew
2. Baszkiewicz Maria - Zbuczyn
3. Biaduń Szymon – Zbuczyn
4. Biardzki Marcin - Rówce
5. Bobryk Michał - Zbuczyn
6. Boras Jakub – Czuryły
7. Borkowska Katarzyna – Tęczki
8. Borkowski Oliwier – Choja
9. Borkowski Wojciech Jan – Tchórzew - Plewki
10. Buda Zuzanna - Zbuczyn
11. Celiński Maciej – Płudy
12. Chojecka Julia – Bzów
13. Chojecki Jakub Krystian - Bzów
14. Chromiński Dawid - Zbuczyn
15. Chromiński Rafał - Zbuczyn
16. Chromiński Wiktor – Tchórzew – Plewki
17. Cielemęcka Maja - Grodzisk
18. Cielemęcka Maja – Cielemęc
19. Cielemęcki Maciej - Grodzisk
20. Ćmil Michał - Zbuczyn
21. Dąbrowska Alicja - Dziewule
22. Dybowska Aleksandra - Lucynów
23. Dziewulski Jan - Zbuczyn
24. Furman Jakub - Smolanka
25. Goławski Bartosz – Pogonów
26. Grodzicki Kacper – Tchórzew - Plewki
27. Jasińska Natalia – Grodzisk
28. Jasiński Bartosz – Jasionka
29. Jasiński Przemysław – Wólka Kamienna
30. Jasiński Przemysław - Zbuczyn
31. Józwik Zofia – Smolanka
32. Józwik Zuzanna - Smolanka
33. Jurzyk Mateusz – Łęcznowola
34. Kalicki Szymon- Zbuczyn
35. Kaliszuk Zuzanna – Zbuczyn
36. Karczewska Oliwia – Dziewule
37. Karwowska Marta- Zbuczyn
38. Kędzierska Maria - Zbuczyn
39. Kędzierski Tomasz - Zbuczyn
40. Komińczyk Wiktoria - Zbuczyn
41. Kondraciuk Filip – Zbuczyn
42. Kondraciuk Małgorzata – Zbuczyn
43. Korolewicz Oliwia - Zbuczyn
44. Koryciński Michał - Zbuczyn
45. Koszara Kuba – Zbuczyn
46. Kowieska Matylda - Zbuczyn
47. Krasuski Bartosz – Chromna
48. Król Radosław - Wielgorz
49. Kruk Maja – Zbuczyn
50. Krypa Magdalena - Tchórzew
51. Kubak Hanna – Krzesk – Królowa Niwa
52. Kubak Miłosz – Zbuczyn
53. Lewicka Julia - Zbuczyn
54. Lipiński Dominik – Zbuczyn
55. Ługowska Alicja - Chromna
56. Ługowski Dawid - Zbuczyn
57. Ługowski Jakub - Bzów
58. Ługowski Mateusz – Zbuczyn
59. Ługowski Tomasz – Ługi Wielkie
60. Ługowski Wojciech - Zbuczyn
61. Marcinkiewicz Adrianna – Zbuczyn
62. Marczak Adam - Grodzisk
63. Markiewicz Maciej – Zbuczyn
64. Matysiewicz Olga - Zbuczyn
65. Mazur Miłosz - Karcze
66. Michaluk Olga - Zbuczyn
67. Michałowska Alicja - Zbuczyn
68. Michałowski Adam - Zbuczyn
69. Mikołajczuk Agnieszka – Zbuczyn
70. Moskwiak Dominika – Zbuczyn
71. Moskwiak Kewin - Zbuczyn
72. Myrcha Jakub - Zbuczyn
73. Myrcha Piotr – Zbuczyn
74. Nasiłowski Łukasz - Zbuczyn
75. Niedziółka Marta – Zbuczyn
76. Nikończuk Wiktoria – Dziewule
77. Oknińska Karolina - Grodzisk
78. Olszewski Aleksander - Zbuczyn
79. Orzełowska Anna- Chromna
80. Ostapowicz Marcelina Wiktoria – Krzesk - Królowa Niwa
81. Parapura Dominik – Cielemęc
82. Perka Olga - Rówce
83. Pietruszewska Marzena - Jasionka
84. Pietrych Filip - Łęcznowola
85. Piskorek Weronika – Chromna
86. Prochenka Dawid - Dziewule
87. Prochenka Szymon - Dziewule
88. Prokopiak Kacper – Krzesk - Królowa Niwa
89. Prokurat Jakub Andrzej - Zbuczyn
90. Prokurat Oliwia – Zbuczyn
91. Przeździak Mateusz - Zbuczyn
92. Przeździak Wiktoria - Zbuczyn
93. Radzikowski Jakub – Zbuczyn
94. Rosa Andżelika - Zbuczyn
95. Rzążewski Filip - Grochówka
96. Samoćko Bartosz – Łęcznowola
97. Selwiak Amelia– Zbuczyn
98. Sieczkiewicz Mariola - Zbuczyn
99. Skup Dawid - Zbuczyn
100. Solnica Damian – Dziewule
101. Sprzączak Krystian – Cielemęc
102. Sprzączak Piotr – Wólka Kamienna
103. Stańczuk Wiktor – Tarcze
104. Strzalińska Dominika - Zbuczyn
105. Szymański Wiktor – Czuryły
106. Tchórzewski Jakub – Czuryły
107. Tomaszewski Dawid – Zbuczyn
108. Trojanowski Piotr – Borki – Wyrki
109. Wadas Patrycja - Zbuczyn
110. Wielgórska Milena - Tchórzew
111. Wielgórski Łukasz – Tchórzew - Plewki
112. Wielogórski Mikołaj – Zbuczyn
113. Wierzejski Krzysztof – Krzesk – Królowa Niwa
114. Wiśniewska Julia – Krzesk Stary
115. Wiśniewska Wioletta – Zbuczyn
116. Wróbel Jakub – Zbuczyn
117. Wróbel Oliwia – Grodzisk
118. Wysokińska Aleksandra – Dziewule
119. Wysokińska Laura – Dziewule
120. Wysokiński Filip - Zbuczyn
121. Zadrożny Antoni – Zbuczyn
122. Zalewska Wiktoria – Rówce
123. Zdanowski Damian - Łęcznowola
124. Zdanowski Wiktor – Zbuczyn

LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE NA ROK SZKOLNY 2012 / 2013 (LISTA REZERWOWA)

1. Konieczna Magdalena – Rzążew - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
2. Borkowska Natalia – Rówce - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
3. Świderski Hubert – Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
4. Ługowski Patryk - Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
5. Ługowska Magdalena – Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
6. Wysokiński Przemysław – Tęczki - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
7. Terlikowski Bartłomiej–Krzesk Stary-brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
8. Marcinkiewicz Amelia Róża–Modrzew-brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
9. Lipińska Paulina – Modrzew - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
10. Jasiński Kacper – Grodzisk - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu

Dzieci nieprzyjęte ze względu na kryterium wiekowe:
11. Mamcarz Katarzyna – Siedlce - 2 lata i 1 m-c
12. Dziewulski Adam Miłosz – Zbuczyn - 2 lata i 1 m-c
13. Biaduń Amelia – Zbuczyn - 2 lata
14. Lipińska Małgorzata – Modrzew - 2 lata
15. Jasińska Julia – Grodzisk - 1 rok i 11 m-cy
16. Prochenka Alicja – Dziewule - 1 rok i 10 m-cy

17. Byczuk Julia – Celiny - miejsce zamieszkania poza terenem Gminy Zbuczyn

* od decyzji Komisji rodzicom przysługuje prawo odwołania do organu prowadzącego Przedszkole w terminie 7 dni
OGŁOSZENIE

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie ogłasza nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2012 / 2013 w dniach od 01.03.2012r.do 31.03.2012r.

Kartę zgłoszenia dziecka można odebrać w siedzibie przedszkola przy ul. Jana Pawła II 1 lub pobrać ze strony internetowej

Pobierz kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola


ZARZĄDZENIE

"Zarządzenie Dyrektora przedszkola nr 1/2012 obowiązujące od 1 marca 2012r."



UCHWAŁA RADY GMINY ZBUCZYN

Od stycznia 2012r. obowiązuje uchwała Rady Gminy Zbuczyn nr XI/71/2011 dotycząca opłat za świadczenia w przedszkolach publicznych prowadzonych przez Gminę Zbuczyn


BAL KARNAWAŁOWY

Uprzejmie informujemy, iż Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu odbędzie się 04.02.2012r. (sobota). Prosimy rodziców o przygotowanie strojów dla dzieci.
Wychowawcy przedszkola

LIST PRZEDSZKOLAKA DO RODZICÓW

KOCHANI RODZICE

    W tym roku szkolnym zacznę chodzić do przedszkola. Jest to dla mnie ważne, ale trudne doświadczenie – chociaż bardzo chciałem i nadal chcę tam chodzić. W przedszkolu muszę na kilka godzin zostać sam – bez Was, choć wcześniej nie zostawialiście mnie z kimś obcym na tak długo. Możecie mi jednak troszkę pomóc, by nie było mi tak smutno i źle, gdy będę rano rozstawał się z Wami. Oto moje – MAŁEGO PRZEDSZKOLAKA- prośby do Was – moich Rodziców.

    Chciałbym, abyśmy wychodzili z domu troszkę wcześniej, a to dlatego, żebyśmy mogli jeszcze w drodze do przedszkola porozmawiać. Poza tym wiecie, że nie lubię długich pożegnań, dlatego pożegnajcie się ze mną szybciutko i spokojnie. Może zdarzyć się, że będę płakać, dlatego tak ważne jest dla mnie zapewnienie, że wrócicie po mnie o umówionej porze. Bardzo proszę, pilnujcie tej pory. Przypominajcie mi często, że w sali przedszkolnej czekają na mnie moi koledzy, moje panie oraz zabawki. Pamiętajcie, że gdy jestem chory powinienem zostać w domu ( czy Wy potraficie przez cały dzień pracować, gdy czujecie się źle?). Mam nadzieję, że wkrótce zapomnę o tym, jak ciężko mi rozstawać się z Wami – przecież w sali nie będę sam. W dodatku mam tyle interesujących rzeczy do zrobienia – wiecie, jak lubię rysować, śpiewać, tańczyć, uczyć się nowych wierszyków, chodzić na spacery i bawić się z kolegami. Tutaj w przedszkolu mam a końcu na to wszystko dużo czasu.

    A po południu w nagrodę damy sobie nawzajem tysiąc uścisków i buziaczków. Przecież Wam też musi być trochę ciężko. Ale odwagi, będzie dobrze!

Pozdrawiam Was serdecznie!

WASZ DZIELNY PRZEDSZKOLAK



OGŁOSZENIE

Informujemy, iż rozpoczęcie roku szkolnego w przedszkolu odbędzie się 05.09.2011r. z powodu przedłużającego się remontu.


LISTA REZERWOWA

Po rozpatrzeniu odwołań do organu prowadzącego rezerwowa lista dzieci zgłoszonych do Gminnego Przedszkola w Zbuczynie na rok szkolny 2011/2012 przedstawia się następująco:

1. Dawid Chromiński
2. Jakub Radzikowski
3. Agnieszka Wadas
4. Maja Cielemęcka -Grodzisk
5. Maciej Cielemęcki - Grodzisk
6. Julianna Elżbieta Chojecka - Tarcze
7. Olga Perka - Rówce -brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
8. Marcel Krasuski -Dziewule -brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
9. Maria Trojanowska - Borki Wyrki -brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu

Dzieci z tej listy są przyjmowane w wyżej wymienionej kolejności, jeżeli w ciągu roku szkolnego zmniejszy się liczba dzieci w grupach.
LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE

1. Baszkiewicz Maria - Zbuczyn
2. Baszkiewicz Zuzanna - Zbuczyn
3. Biaduń Szymon Jan - Zbuczyn
4. Bobryk Michał - Zbuczyn
5. Boras Jakub - Czuryły
6. Borkowska Anna - Zbuczyn
7. Borkowska Katarzyna - Tęczki
8. Borkowski Oliwier - Choja
9. Celińska Marta - Płudy
10. Celiński Maciej - Płudy
11. Chromiński Rafał - Zbuczyn
12. Chromoński Aleksander - Tchórzew Plewki
13. Cielemęcka Maja - Cielemęc
14. Cielemęcka Wiktoria - Zbuczyn
15. Cielemęcki Jakub - Zbuczyn
16. Ćmil Michał - Zbuczyn
17. Ćmil Paweł - Zbuczyn
18. Dąbrowska Alicja Anna - Dziewule
19. Dybowska Aleksandra - Lucynów
20. Dziewulski Jan - Zbuczyn
21. Furman Jakub - Smolanka
22. Grodzicki Kacper - Tchórzew Plewki
23. Hapunowicz Miłosz - Krzesk Majątek
24. Ignatowicz Kacper - Łęcznowola
25. Iwanowska Roksana - Chromna
26. Izdebska Karolina - Chromna
27. Jasińska Amelia - Jasionka
28. Jasińska Natalia
29. Jasiński Bartosz - Jesionka
30. Jasiński Oliwier - Grodzisk
31. Jasiński Przemysław - Wólka Kamienna
32. Józwik Zuzanna - Smolanka
33. Jóźwik Zofia - Smolanka
34. Jurzyk Mateusz - Łęcznowola
35. Kaliszuk Zuzanna - Zbuczyn
36. Karczewska Oliwia - Dziewule
37. Karwowska Marta - Zbuczyn
38. Karwowski Mateusz - Zbuczyn
39. Kędzierska Maria - Zbuczyn
40. Komar Sebastian - Dziewule
41. Kondraciuk Błażej - Zbuczyn
42. Kondraciuk Filip - Zbuczyn
43. Koryciński Michał - Zbuczyn
44. Koszara Kuba - Zbuczyn
45. Koszara Sylwia - Jasionka
46. Kozioł Natalia - Rówce
47. Krasuski Bartosz - Chromna
48. Kruk Maja - Zbuczyn
49. Krypa Karol - Tchórzew
50. Krypa Magdalena - Tchórzew
51. Kubak Hanna - Krzesk Królowa Niwa
52. Kubak Jan - Zbuczyn
53. Kubak Miłosz - Zbuczyn
54. Kuryłek Dawid - Zbuczyn
55. Lewicka Julia - Zbuczyn
56. Lipiński Dominik - Zbuczyn
57. Ławecka Katarzyna - Zbuczyn
58. Ługowska Alicja - Chromna
59. Ługowski Jakub - Bzów
60. Ługowski Jakub - Chromna
61. Ługowski Mateusz - Zbuczyn
62. Ługowski Tomasz - Ługi Wielkie
63. Ługowski Wojciech -Zbuczyn
64. Maląga Filipa - Jasionka
65. Marcinkiewicz Adrianna - Zbuczyn
66. Markiewicz Maciej - Zbuczyn
67. Markowska Jagoda - Zawady
68. Matysiewicz Olga - Zbuczyn
69. Michaluk Olga Marta - Zbuczyn
70. Michałowska Alicja - Zbuczyn
71. Michałowski Adam - Zbuczyn
72. Mikołajczuk Agnieszka - Zbuczyn
73. Moskwiak Dominika - Zbuczyn
74. Moskwiak Kewin - Zbuczyn
75. Myrcha Jakub - Zbuczyn
76. Myrcha Piotr - Zbuczyn
77. Niedziółka Kacper - Zbuczyn
78. Niedziółka Marta - Zbuczyn
79. Nikończuk Wiktoria - Dziewule
80. Okliński Jakub - Zbuczyn
81. Olszewski Aleksander - Zbuczyn
82. Parapura Dominik - Cielemęc
83. Pastor Paulina - Jasionka
84. Piskorek Weronika - Chromna
85. Pogonowska Klaudia - Pogonów
86. Pogonowska Maria - Zbuczyn
87. Pogonowski Dominik - Pogonów
88. Prochenka Mikołaj - Dziewule
89. Prokopiak Szymon - Siedlce
90. Prokurat Oliwia - Zbuczyn
91. Przeździak Wiktoria - Zbuczyn
92. Radzikowski Artur - Tchórzew
93. Rosa Andżelika - Zbuczyn
94. Rozbicka Dominika - Zbuczyn
95. Rzążewska Julia - Zbuczyn
96. Samoćko Aleksandra - Łęcznowola
97. Samoćko Bartosz - Łęcznowola
98. Selwiak Amelia Ewa - Zbuczyn
99. Sieczkiewicz Mariola - Zbuczyn
100. Skorupska Łucja - Karcze
101. Skup Dawid - Zbuczyn
102. Sobiczewski Hubert - Zbuczyn
103. Solnica Damian - Dziewule
104. Sprzączak Krystian - Cielemęc
105. Sprzączak Piotr - Wólka Kamienna
106. Stańczuk Wiktor - Tarcze
107. Szymańska Zuzanna - Choja
108. Szymański Wiktor - Czuryły
109. Tchórzewski Jakub - Czuryły
110. Tchórzewski Paweł - Tchórzew Plewki
111. Tomaszewski Dawid - Zbuczyn
112. Trojanowski Piotr - Borki Wyrki
113. Ulanowski Bartłomiej - Rówce
114. Wielgórska Milena - Tchórzew
115. Wielgórska Wiktoria - Tchórzew Plewki
116. Wielogórski Mikołaj Andrzej - Zbuczyn
117. Wierzejski Karol - Krzesk Królowa Niwa
118. Wierzejski Krzysztof - Krzesk Królowa Niwa
119. Więckiewicz Aleksandry - Łęcznowola
120. Wiśniewska Julia - Krzesk Stary
121. Wiśniewska Wioletta - Zbuczyn
122. Witkowski Szymon - Zbuczyn
123. Wojtaś Maja - Zbuczyn
124. Wróbel Jakub - Zbuczyn
125. Wróbel Oliwia - Grodzisk
126. Wysokińska Aleksandra - Dziewule
127. Wysokińska Laura - Dziewule
128. Zalewska Wiktoria - Rówce
129. Zdanowski Wiktor - Zbuczyn


LISTA DZIECI NIEPRZYJĘTYCH DO GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ZBUCZYNIE (LISTA REZERWOWA)

1. Chojecka Julianna Elżbieta-Tarcze- brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
2. Chromiński Dawid - Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
3. Cielemęcka Maja - Grodzisk - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
4. Cielemęcki Maciej - Grodzisk - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
5. Krasuski Marcel - Dziewule - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
6. Perka Olga - Rówce - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
7. Radzikowski Jakub - Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
8. Trojanowska Maria - Borki Wyrki - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
9. Wadas Patrycja - Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu
10. Żółkowska Wiktoria - Zbuczyn - brak potwierdzenia zapisu o zatrudnieniu

* od decyzji Komisji rodzicom przysługuje prawo odwołania do organu prowadzącego Przedszkole w terminie 7 dni


OGŁOSZENIE

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zbuczynie ogłasza nabór dzieci do przedszkola na rok szkolny 2011 / 2012 w dniach od 01.03.2011r. do 31.03.2011r.

Kartę zgłoszenia dziecka można odebrać w siedzibie przedszkola przy ul. Jana Pawła II 1.